خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

خرید مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام

مدرک تحصیلی
بدون دیدگاه

خرید مدرک تحصیلی یک سرمایه گذاری بزرگ پول و زمان است. علاوه بر هزینه های بالا، یک مدرک لیسانس حداقل چهار سال طول می کشد تا به پایان برسد. هنگام انجام محاسبات، متوجه می شویم که خرید آن برای بسیاری ممکن است مقرون به صرفه نباشد. خوشبختانه، هنوز سایت هایی وجود دارند که مدرک با قیمت مناسبی ارائه می دهند. مجموعه مشاوره نوین یکی از آنهاست. ارائه یک مدرک با استعلام، از خدمات ویژه سایت ما می باشد. ممکن است از خود بپرسید که آیا خرید مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام ارزش دارد یا خیر. خوب، اجازه دهید به شما بگوییم که گرفتن مدرک نه یک، بلکه چندین مزیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

انواع مشاغلی که می توانید با مدرک دانشگاهی بدست آورید😍

در اینجا انواع مشاغلی که می توانید در هر مقطع تحصیلی بدست آورید آورده شده است:

خرید مدرک تحصیلی

خرید مدرک تحصیلی فوق دیپلم:🔍

در اینجا برخی از مشاغل احتمالی برای افراد دارای مدرک کاردانی وجود دارد:

 • بهداشت دهان و دندان
 • پرستار ثبت نام شده
 • سونوگرافی
 • حقوقی
 • کنترل کننده ی ترافیک هوایی
 • کمک معلم

خرید مدرک تحصیلی کارشناسی:🔍

شما معمولاً می توانید این مشاغل را با مدرک لیسانس بدست آورید:

 • متخصص بازاریابی
 • مدیر هتل
 • معلم
 • حسابدار
 • مهندس عمران

خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد:🔍

داشتن مدرک کارشناسی ارشد اغلب برای این نقش ها الزامی است:

 • مدیر بخش
 • مددکار اجتماعی بالینی
 • مشاور سلامت روان
 • مدیر اجرایی

خرید مدرک تحصیلی دکترا:🔍

افراد در این حرفه ها معمولا به مدرک دکترا نیاز دارند:

 • پزشک
 • استاد کالج یا دانشگاه
 • دانشمند محقق
 • اپیدمیولوژیست
 • روانشناس

خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

نحوه خرید دیپلم واقعی📄

هر یک از مدارک واقع گرایانه که در بالا ذکر شد را می توان به صورت آنلاین خریداری کرد.

برای دریافت مال خود، این مراحل را دنبال کنید:

1. از یک شرکت تولید کننده دیپلم بازدید کنید

همانطور که معمولاً اتفاق می افتد، اولین قدم برای انجام کاری این است که فردی را پیدا کنید که بتواند آن را انجام دهد؛ بنابراین، شما باید به یک سازنده دیپلم واقعی دانشگاه مراجعه کنید تا یک کپی برای خود تهیه کنید. که مجموعه مشاوره نوین بهترین انتخاب می تواند باشد.

2. بررسی آثار قبلی

یک شرکت دیپلمه سازی که مدت زیادی از فعالیت خود می گذرد، قطعاً نمونه کارهای قبلی خود را برای نمایش به شما خواهد داشت. و این بدان معناست که می توانید از ابتکار عمل خود برای تعیین کیفیت طراحی آن استفاده کنید. در اینجا، نمونه ها را درخواست کنید و هر کدام را به دقت بررسی کنید. شما باید مراقب واترمارک ها، نشان ها، مهرها، نوع فونت، کیفیت کاغذ و غیره باشید. اکنون، نمونه را با یک گواهی اصلی از یک دانشگاه واقعی مقایسه کنید و اگر تشخیص هر یک از آنها دشوار است، پس این یک شرکت ایده آل است که باید به آن رضایت دهید.

3. برای دیپلم خود سفارش دهید

پس از پیدا کردن یک سازنده قابل اعتماد برای دیپلم واقعی، باید اقدام کنید و یک دیپلم واقع بینانه خریداری کنید؛ بنابراین سفارش دهید و نوع رشته دیپلم را که می خواهید دریافت کنید، مشخص کنید. هنگام انتخاب رشته برای گواهینامه خود نیز باید دقت زیادی کرد، از این رو، به خصوص اگر از مدرک دیپلم برای اهداف حرفه ای استفاده می کنید، لازم است مطالعه مناسبی انجام دهید.

خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

خرید انواع مدرک تحصیلی فوق دیپلم📄

انواع مختلف مدرک کاردانی موجود است. نوعی که باید انتخاب کنید به نوع شغلی که به آن علاقه دارید و همچنین به عوامل دیگری بستگی دارد، مانند اینکه آیا قصد دارید پس از آن مدرک کارشناسی را دنبال کنید یا نه. اینها انواع اصلی مدارک کاردانی هستند، اما به خاطر داشته باشید که می تواند چندین برنامه مدرک خاص وجود داشته باشد که تحت این دسته بندی های گسترده تر قرار می گیرند:

 1. کاردانی علوم : یک مدرک تحصیلی فوق دیپلم علوم شامل چندین دوره در علوم، ریاضی یا هر دو، همراه با هر درسی دیگری است که دانشجویان برای برنامه مدرک خاص خود نیاز دارند. به عنوان مثال، دانش‌آموزان می‌توانند مدرک کاردانی علوم را با تمرکز بر مطالعات حقوقی، آموزش در دوران کودکی، عدالت کیفری، بازاریابی، حسابداری یا مدیریت دنبال کنند. این مدارک در بین دانشجویانی که قصد دارند پس از گرفتن مدرک کاردانی مدرک لیسانس یا بالاتر بگیرند، رایج است.
 2. کاردانی هنر: این مدرک همچنین یک انتخاب رایج برای دانشجویانی است که می‌خواهند پس از کسب مدرک کاردانی به سمت یک مدرک بالاتر کار کنند، مانند مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد. مدرک فوق دیپلم هنر شامل چندین دوره در علوم انسانی، علوم اجتماعی یا هر دو است.
 3. کاردانی علمی کاربردی : یک مدرک کاردانی علمی کاربردی تمایل دارد تا دوره های هدفمندتری را بر اساس رشته دانشجویی به جای دوره های آموزش عمومی ارائه دهد.
 4. Associate of Applied Business : این مدرک معمولاً دوره هایی را نیز ارائه می دهد که بیشتر بر رشته اصلی دانشجو متمرکز است تا دوره های عمومی تر دانشگاه.

خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

خرید مدرک تحصیلی لیسانس📄

اخذ مدرک لیسانس دارای مزایای بسیاری است. مدرک لیسانس یک سرمایه گذاری ارزشمند است که می تواند به شما در تحقق اهداف تحصیلی و شغلی مادام العمر کمک کند. در اقتصاد امروز، سودمند است که از هر فرصتی برای بهبود چشم انداز خود برای اشتغال طولانی مدت استفاده کنید. علاوه بر این، مدرک لیسانس می تواند کلیدی برای باز کردن فرصت ها برای افرادی باشد که در غیر این صورت ممکن است آنها را نداشته باشند.

از آنجایی که بسیاری از شرکت‌ها برای اینکه واجد شرایط استخدام شوند، از داوطلبان می‌خواهند که مدرک دانشگاهی داشته باشند، مدرک لیسانس به تمایز فارغ‌ التحصیلان از کسانی که برای موقعیت‌ های شغلی در شرکت‌ها رقابت می‌کنند، کمک می‌کند. اگر چه ممکن است مدیریت فردی بدون مدرک را در صورتی که دارای تجربه شغلی و دانش قابل مقایسه با برنامه کارشناسی باشد در نظر بگیرد. داشتن مدرک لیسانس همچنان ارجحیت دارد؛ زیرا تایید مدارک و سوابق تحصیلی آسان تر است.

خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

چرا باید مدرک فوق لیسانس بخرم؟📄

معاملات برای کسانی که قصد خرید مدرک کارشناسی ارشد را دارند به منظور رفع نیاز تامین کنندگان و خریداران به صورت روزانه انجام می شود. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، اکنون به راحتی می توان مدرک کارشناسی ارشد را خریداری کرد، همانطور که شما هر محصولی را خریداری می کنید. شما می توانید با خدمات ما در کمتر از یک هفته مدرک کارشناسی ارشد مورد نظر خود را دریافت کنید؛ زیرا ما سریع هستیم و به نیازهای مشتریان رسیدگی می کنیم.

برای کسانی که قصد خرید مدرک فوق لیسانس را دارند بسیار آسان است، مانند خرید محصولات از یک سوپرمارکت است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پرداخت را انجام دهید، سفارش دهید و اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار دهید. شما باید کشور مورد نظر فارغ التحصیلی، سال و فارغ التحصیلی و یک عکس از خود را به ما اطلاع دهید. این ساده تر از چیزی است که به نظر می رسد و مزایای آن عالی است. تنها کاری که باید هنگام خرید مدرک کارشناسی ارشد انجام دهید این است که فرم آنلاین را با اطلاعات شخصی خود تکمیل کنید و ما بلافاصله سفارش شما را پردازش کرده و مدرک مورد نظر را برای شما ارسال می کنیم.

اگر می‌ خواهید مدرک کارشناسی ارشد بخرید، باید مطمئن شوید که مهارت‌ ها و دانش لازم و تجربه کاری مرتبط را دارید تا بتوانید مدرک خود را در مصاحبه حفظ کنید و بتوانید وظایف خود را در محل کار انجام دهید. شما باید دانش نظری و عملی خوبی در مورد اینکه می خواهید مدرک کارشناسی ارشد بگیرید داشته باشید. قبل از خرید مدرک کارشناسی ارشد ، باید تجربه کاری مرتبط در زمینه فعالیت مرتبط با رشته تحصیلی مورد علاقه خود داشته باشید و باید بدانید که باید در زمینه فعالیت خود متخصص باشید و بر الزامات آن مسلط باشید.

خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

خرید مدرک تحصیلی با استعلام چه مزایایی دارد؟!📄

فرصت های شغلی بیشتر

اول از همه، خرید مدرک دیپلم با استعلام و یا مدرک لیسانس فرصت های فراوانی را برای مشاغلی که در غیر این صورت دست نیافتنی بود، در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که حتی برای کسانی که ترجیح می دهند تحصیلات خود را فراتر از دبیرستان ادامه ندهند، چشم انداز شغلی وجود دارد، تعداد زیادی از مشاغل به سطح تحصیلات بالاتر ، یعنی مدرک لیسانس نیاز دارند.

کارفرمایان به دنبال کارگرانی هستند که دارای برخی مدارک تحصیلی هستند. مدرک لیسانس فرصت های شغلی را افزایش می دهد. برای برخی از کارفرمایان، حتی با داشتن مدرک به شما ارتقاء درجه می دهند، حتی اگر شغل مورد نظر خارج از حوزه تخصصی شما باشد.

اگر شرکتی یک موقعیت شغلی را تبلیغ کند، احتمالاً درخواست های زیادی برای یک یا دو موقعیت باز دریافت خواهد کرد. یکی از راه هایی که شرکت ها متقاضیان را بررسی می کنند، رد کردن متقاضیانی است که مدرک دانشگاهی ندارند. این ممکن است به شغل پیشنهادی مرتبط باشد یا نباشد. بدیهی است که مدرک مالی برای کار در بانک یا کارگزاری مناسب است و مدرک برای کار در شرکت کامپیوتر ضروری است. اما داشتن هر نوع مدرک لیسانس به خصوص در بازار فعلی بهتر از نداشتن آن است.

درآمد بهتر

همانطور که به خوبی می دانید، هر چه سطح تحصیلات شما بالاتر باشد، حقوق شما بیشتر خواهد بود. داده ها نشان می دهد که درآمد فارغ التحصیلان دانشگاهی بسیار بیشتر از حقوق افرادی است که مدرک ندارند. از اداره آمار کار حاکی از این شکاف بزرگ دستمزد بین دارندگان مدرک لیسانس و کسانی است که مدرک ندارند.

رضایت شغلی بالاتر

در حالی که ما در حال ایجاد یک زندگی مالی بهتر برای خود هستیم، یکی از دلایل اصلی که تصمیم می گیریم به دنبال مدرک تحصیلی با استعلام باشیم، رهایی از یک شغل بن بست است. یک مدرک ممکن است به شما این شانس را بدهد که به جای شغلی که فقط به شما امکان می دهد تا از پس زندگی خود برآیید و در واقع از آن راضی باشید، شغلی با درآمد واقعی داشته باشید.

افزایش عزت نفس

چیزی در مورد گرفتن مدرک وجود دارد که باعث می شود شما کمی بلندتر از قبل از خرید مدرک تحصیلی با استعلام، باشید. این به احتمال زیاد مربوط به افزایش اعتماد به نفس افراد پس از اخذ یک مدرک عالی است. مدرک دانشگاهی توسط بسیاری به عنوان یک آیین گذراندن در نظر گرفته می شود. به همین دلیل است که بسیاری از دانش آموزان پس از رسیدن به خط پایان، احساس موفقیت می کنند.

راهی به سوی پیشرفت

ما با ارائه بک مدرک با استعلام راهی به سوی پیشرفت برای شما باز می کنیم. امروزه در ایران داشتن مدرک تحصیلی ایده ال به شما فرصت ایجاد شغل جدید، استخدام در سازمان های معتبر و یا افزایش حقوق می دهد. پس داشتن مدرک در ایران تقریبا امری ضروری به شمار می اید.

خرید مدرک تحصلیی معتبر و قابل استعلام

خرید مدرک تحصیلی در مشاوره نوین😍

امروز سایت های کلاهبرداری زیادی برای ارائه مدرک به وجود امده است و یا یک مدرک غیر قابل استعلام به شما می دهند. در مجموع، علیرغم هزینه و زمان زیادی که نیاز است، خرید مدرک مدرک تحصیلی با استعلام واقعاً ارزشش را دارد؛ زیرا مزایای زیادی برای افرادی که آن را کسب می کنند به ارمغان می آورد.

علاوه بر این، اگر مدرکی را بخرید، در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید. شما مجبور نیستید دو سال از زندگی خود را صرف شرکت در دوره های خسته کننده و یادگیری هزاران صفحه از دانش نظری کنید که در کار بی فایده است. شما می توانید بر روی کار خود تمرکز کنید و با کسری از هزینه های یادگیری سنتی به سرعت مدرک دریافت کنید. شما در هزینه های اقامت، حمل و نقل و شهریه صرفه جویی می کنید و مجبور نیستید هنگام خرید مدرک تحصیلی به حمایت مالی خانواده خود متکی باشید.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید و از شما نمی‌ خواهیم در هنگام خرید مدرک از ما تغییراتی در سبک زندگی شخصی خود ایجاد کنید. وقتی مدرکی را از ما می خرید، حداکثر مزایا را به دست می آورید و نیازی به صرف زمان و هزینه ندارید تا بتوانید مدرکی را کسب کنید که می توانید آرامش داشته باشید، روی شغل خود تمرکز کنید، وقت خود را با خانواده خود بگذرانید و مزایای مشابهی را به دست آورید که فارغ التحصیلان یک دانشگاه مستقر در دانشگاه هستند. برای هر گونه سوالی که ممکن است در رابطه با هزینه خرید مدرک لیسانس و یا برنامه های دیگر ما داشته باشید، با مجموعه مشاوره نوین تماس بگیرید.

نحوه خرید مدرک دانشگاهی

خرید مدرک دانشگاهی بسیار مقرون به صرفه و سریع است. این امر با پیشرفت های فناوری اینترنت امکان پذیر شده است که در عین ارائه آموزش معتبر، مدت زمان طولانی مورد نیاز در یک دانشگاه سنتی را حذف کرده است. خرید مدرک تحصیلی معتبر یک گزینه راحت و سریع برای بهبود چشم انداز شغلی و ارتقای جاه طلبی های تحصیلی شما است.

دانشجویان می توانند مدارک دانشگاهی آنلاین را بر اساس تجربیات کاری، تجربیات زندگی و غیره خریداری کنند. اینها را می توان به راحتی خریداری کرد و با کارفرمایان در سراسر جهان پذیرفته می شود. این یک فرصت عالی برای بزرگسالان شاغل و دانش آموزانی است که در خانه تحصیل می کنند تا حرفه ای را که آرزو دارند دنبال کنند.

چرا مدرک دانشگاهی بخریم؟

مزایای خرید مدرک دانشگاهی از طریق برنامه های آنلاین بسیار است:

 • اولاً خرید مدرک به صورت آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که از هر کجا و همچنین در هر زمان که بخواهید یاد بگیرید. اگر به دنبال خرید مدرک هستید، بهترین چیز این است که برای انجام این کار مجبور نیستید خانه را ترک کنید.
 • ثانیاً، خرید مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی به شما کمک می کند تا در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی کنید. داشنگاه های سنتی معمولاً هزینه بیشتری نسبت به خرید مدرک آنلاین دارند که البته صرفه جویی زیادی دارد.
 • ثالثاً، اکثر برنامه‌های داشنگاه های آنلاین معتبر هستند، به این معنی که نیازی نیست به بخش مشروعیت آن فکر کنید. به طور کلی، برنامه های آنلاین خاصی وجود دارد که مدرک شما را ظرف 5 روز پس از ثبت نام به شما می دهد. شما به سادگی مبلغ مورد نظر را برای خرید مدرک دانشگاهی پرداخت می کنید.

 

گرفتن مدرک قبلاً هرگز به این آسانی نبوده است. با کمک داشنگاه های آنلاین شما مدرک دانشگاهی مجاز خواهید داشت که اتفاقا مقرون به صرفه است و در زمان صرفه جویی می کند. مطمئناً خرید مدرک تحصیلی معتبر یک گزینه عالی است به خصوص برای متخصصان شاغل که می توانند در حرفه خود یک پله بالاتر بروند که به شما امکان می دهد دانش خود را با تحصیلات ترکیب کنید. علاوه بر مدرک دانشگاهی که در دست دارید، هر بار که به مدرک نگاه می کنید، احساس خوشایندی نیز به شما دست می دهد. با ایجاد حس موفقیت به ارتقای روحیه شما کمک می کند.

خرید مدرک دانشگاهی

مزایای خرید مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی:

 • مدرک دانشگاهی به شما اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی می دهد. اطرافیان شما به آنچه می گویید گوش می دهند، به تصمیم شما احترام می گذارند و به کاری که انجام می دهید احترام می گذارند. اگر مدرک دانشگاهی نداشته باشید، دیگران حتی از سخت کوشی و مهارت هایی که نشان می دهید قدردانی نخواهند کرد.
 • اگر مدرک دانشگاهی را از ما خریداری کنید، یک مدرک اضافی خواهید داشت که می تواند ارتقای شغلی شما را تضمین کند. شما با همکاران خود رقابتی تر خواهید شد زیرا مدارکی برای اثبات اینکه مدرک خود را به پایان رسانده اید دارید.
 • اگر مدرک داشته باشید، به خصوص اگر به دنبال مشاغل پردرآمد هستید، درخواست برای مشاغل راحت تر است. کارفرمایان همیشه به دنبال الزامات اولیه هستند و یکی از آنها مدرک دانشگاهی است. اگر یکی نداشته باشید، از سایر متقاضیان عقب خواهید ماند.

خرید مدرک دانشگاهی

چگونه مدرک تحصیلی بخریم؟!

امروزه افرادی سود جو از شرایط بسیاری که به دنبال خرید مدرک تحصیلی معتبر هستند، سوِء استفاده می کنند و مدرکی نا معتبر به آنها می فروشند. حال برایتان سوال پیش می آید که از کجا مدرک تحصیلی بخریم؟ چگونه بفهمیم مدرکی که به ما ن ارائه می دهند معتبر است یا خیر؟! مجموعه مشاوره نوین در این راستا مطالبی مفید و کاربردی برای شما ارئه می دهد تا بتوانید برای خرید مدرک تحصیلی خود، به راحتی اقدام نمایید. همچنین لازم به ذکر است که ما مدرک تحصیلی پزشکی معتبر و با استعلام به شما ارائه می می دهیم که تمام ریز نمرات به صورت فیزیکی و الکترونیکی ثبت شده است. حال با ما همراه باشید از دیگر مزایای مدارک تحصیلی و قیمت مدرک تحصیلی ما مطلع شوید.

برای خرید مدرک دانشگاه خارجی کلیک کنید.

چرا مدرک تحصیلی را به صورت آنلاین بخریم؟

ممکن است از خود بپرسید که از کجا مدرک تحصیلی بخریم و یا اینکه اصلا چرا باید مدرک را به صورت آنلاین خریداری کنید. این رایج ترین سوالی است که مشتریان از ما می پرسند. موردی را در نظر بگیرید که باید یک زندگی داشته باشید. شما همیشه می خواستید مدرک دکترا بگیرید، اما به دلیل شغل و خانواده، هیچ وقت فرصت پیگیری آن را در زندگی واقعی نداشتید.

در واقع، اغلب مردم زمان لازم برای تلاش برای تحصیل پاره وقت در دانشگاه را نیز ندارند. در این صورت، با خرید مدرک دکترا، نه تنها رویای خود را برآورده می کنید، بلکه در زمان زیادی نیز صرفه جویی می کنید. اگر فرصتی برای گذراندن تحصیلات دانشگاهی ندارید، می توانید به سادگی مدرک تحصیلی دلخواه خود را خریداری کنید.

چند دلیل برای در نظر گرفتن مدرک اصلی:

 • مدرک کاملا معتبر از یک دانشگاه با قابلیت استعلام در ایران
 • مدرک تحصیلی ما تضمین می کند که شما اعتبار بیشتری برای مدارک و مهارت های خود دارید.
 • سخنرانی های خسته کننده را فراموش کنید
 • در پولی که به عنوان شهریه استفاده می شود صرفه جویی کنید
 • ما با موسسات مربوطه برای مدرک واقعی ایران تعامل داریم

در ادامه مقاله از کجا مدرک تحصیلی بخریم؟ شما را فواید خرید انواع مدارک آشنا می کنیم.

آیا امکان خرید مدرک واقعی از دانشگاه معتبر وجود دارد؟

با دانستن اینکه به طور سنتی باید حداقل 4 سال از زندگی خود را صرف تحصیل در مقطع کارشناسی به صورت روزانه بکنید، در حالی که هزاران تومان از نظر شهریه و هزینه های زندگی در دانشگاه پرداخت می کنید، ممکن است غیرواقعی به نظر برسد که شما می توانید گواهینامه ای با همان ارزش را تنها در عرض چند روز و با هزینه بی نهایت کمتر دریافت کنید. با این حال، حقیقت این است که امکان خرید مدرک واقعی از یک دانشگاه معتبر وجود دارد و مجموعه مشاوره نوین یکی از چندین شرکت آنلاین هستیم که می‌توانیم این کار را به صورت ایمن و محرمانه برای شما انجام دهیم.

فواید داشتن مدرک تحصیلی

اگر به پاسخ سوال خود که از کجا مدرک تحصیلی بخریم رسیده باشید، حال موقع آن رسیده تا شما را با مزایای داشتن مدرک تحصیلی در ایران آشنا کنیم.

افزایش دسترسی به فرصت های شغلی

داشتن مدرک لیسانس فرصت‌های ارزشمندی را به وجود می‌آورد که در غیر این صورت ممکن بود غیرقابل دسترس باشند. مدرک تحصیلی شما را قادر می سازد برای این فرصت های اضافی واجد شرایط باشید و در جایی که برای کار انتخاب می کنید انعطاف پذیری بیشتری به شما ارائه می دهد.

آمادگی برای ایجاد یک شغل تخصصی

برخی افراد هستند که به عنوان مثال در رشته کامپیوتر مهارت های بسیار زیادی دارند اما به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی قادر به ایجاد مشاغل نوین برای خود نیستند. مشاوره نوین با ارائه مدارک تحصیلی از دیپلم گرفته تا پزشکی، به این افراد موقعیت ایجاد شغلی جدید برای خود را فراهم می سازیم. امروزه در ایران قوانین به طوری است که برای گرفتن مجوز نیاز به ارائه مدرک تحصیلی دارید، پس برای افرادی که مهارت بالایی دارند داشتن مدرک تحصیلی امری ضروری می باشد.

از کجا مدرم تحصیلی بخریم؟

افزایش قابلیت بازار

داشتن مدرک لیسانس شما را در تقاضا نگه می دارد زیرا نیاز به نیروهای ماهر و تحصیل کرده دانشگاهی همچنان در حال افزایش است. با خرید و کسب مدرک لیسانس، موقعیت هایی را به دست خواهید آورد که به شما مزیت رقابتی در بازار کار می دهد.

افزایش پتانسیل درآمد

اداره آمار کار میانگین حقوق افراد با سطوح تحصیلات مختلف را به اشتراک گذاشته است و داده ها واضح است. هر چه سطح تحصیلات شما بیشتر باشد، می توانید انتظار داشته باشید که حقوق شما بالاتر باشد.

ثبات اقتصادی

افراد بدون مدرک سه برابر بیشتر احتمال دارد در فقر زندگی کنند. بر اساس گزارش مرکز تحقیقات، تنها شش درصد از دارندگان مدرک تحصیلی زیر خط فقر زندگی می کنند، در حالی که 22 درصد از افراد بدون مدرک دانشگاهی در فقر زندگی می کنند. داشتن مدرک لیسانس به شما کمک می کند تا ثبات اقتصادی و امنیت را برای آینده داشته باشید.

راهی به سوی پیشرفت

آیا به شغل دکتری، ریاست یا پرستاری فکر کرده اید؟ این مشاغل پرطرفدار معمولاً نیاز به مدرک لیسانس به عنوان اولین قدم قبل از گرفتن مدرک پیشرفته تر دارند.

شما همچنین قبل از هر مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا و همچنین phd همیشه به مدرک لیسانس نیاز دارید. حتی اگر مطمئن نیستید که در کل مسیر شغلی خود موفق هستید، اگر بعداً تصمیم بگیرید که آن را دنبال کنید، کسب مدرک لیسانس اکنون شما را در مسیر پیشرفت قرار می دهد.

از کجا مدرک تحصیلی بخریم؟ (قیمت مدرک آنلاین)

مهمترین سوال در دنیای امروز مربوط به اشتغال است. در صورت از دست دادن شغل بدون داشتن مدرک معتبر چگونه می توانید شغل جدیدی پیدا کنید؟ هنگامی که گواهینامه های مدرک را از ما خریداری می کنید، ما مطمئن می شویم که راه مناسبی برای پیشرفت دارید. حتی با مجموعه مهارت های مناسب، برای اینکه نشان دهید خوب هستید، باید تحصیلات دانشگاهی مناسبی داشته باشید.

ما به شما کمک می کنیم تا مدرکی را برای انجام این کار بخرید. به هر حال، تنها چیزی که بین شما و حرفه شما وجود دارد مدرک لیسانس است، چیزی که هنگام خرید مدرک تحصیلی به راحتی می توانید آن را برطرف کنید.

ما با برخی از بهترین دانشگاه های ایران ارتباط داریم، به طوری که می توانید مدارک تحصیلی از دانشگاه های ایران را خریداری کنید که کاملاً معتبر است.

در ایران چگونه مدرک تحصیلی بخریم؟

چه به دنبال تحرک رو به بالا در حرفه خود باشید، چه به دنبال فرصتی جدید برای ایجاد شغل حرفه ای باشید، یا به دنبال زندگی بهتر برای خانواده خود از طریق حقوق سالانه بالاتر باشید، دلایل زیادی وجود دارد که سوال “از کجا مدرک تحصیلی بخریم” در ذهن شما رجوع کند.

در بازار امروز، هزینه های نداشتن مدرک دانشگاهی در حال افزایش است؛ زیرا افراد غیر فارغ التحصیل با کمبود گزینه های شغلی و افزایش بی ثباتی اقتصادی مواجه هستند. آینده اقتصادی روشن‌تر، فرصت‌های شغلی بیشتر، و احساس رضایت بیشتر شخصی، همگی با کسب مدرک تحصیلی امکان‌پذیر است.

از کجا مدرم تحصیلی بخریم؟

قیمت مدرک تحصیلی

همانطور که گفته شد، خرید مدرک تحصیلی در ایران تقریبا امری ضروری به شما می آید. مشاوره نوین با ارائه انواع مدرک تحصیلی با استعلام راهی برای اایجاد شغل برای افرادی که مهارت دارند اما زمان کافی برای ادامه تحصیل ندارند را ایجاد کرده ایم. اما در مورد سوالی که از کجا مدرک تحصیلی بخریم باید بگوییم که مدارک ما قابل استعلام می باشد و تمام پرونده سازی های لازمه در دانشگاه مربوطه انجام شده است. به همین دلیل مدرک تحصیلی سایت مشاوره نوین کاملا معتبر می باشد و با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. امیدوارم که مطالب خوب و مفیدی برای شما ارائه داده باشیم. همچنین در جواب این سوال که چگونه مدرک تحصیلی بخریم؟ و چگونه از قیمت آن مطلع شویم؟ باید بگوییم که کارشناسان ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی این سوالات شما می باشند.

انواع مدرک تحصیلی

انواع مدرک تحصیلی: کسب مدرک تحصیلی همچنان مطمئن ترین راه برای بهبود فرصت های شغلی و پتانسیل کسب درآمد شماست. همانطور که آمار نشان داده است، فارغ التحصیلان دانشگاهی بیشتر از کارگران غیرمدرک درآمد دارند و نرخ بیکاری کمتری را تجربه می کنند. زمانی که تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاه گرفتید، وقت آن است که دقیقاً نوع مدرکی را دنبال کنید که به آن علاقه دارید.

مدارک دانشگاهی متنوعی وجود دارد و هر کدام مزایا و معایبی دارند. ارزش مدرک دانشگاهی تابعی از چیزی است که مدرک دانشگاهی به شما ارائه می دهد. وظیفه شما این است که تعیین کنید کدام مدرک دانشگاهی به شما کمک می کند تا به اهداف شخصی، تحصیلی و شغلی خود برسید. حال با ما در این مقاله همراه باشید تا مراحل خرید مدرک تحصیلی و همچنان نحوه استعلام آن را برای شما شرح دهیم.

گواهینامه ها و مجوزهای حرفه ای

کسب مدرک دانشگاهی همیشه راه حل نیست. گاهی اوقات یک گواهی حرفه ای بسیار منطقی است، به خصوص اگر تصمیم شما برای ادامه تحصیلات عالی بر اساس اقتصاد باشد. موفقیت شغلی را اغلب می توان به راحتی با یک گواهینامه حرفه ای به دست آورد که با مدرک دانشگاه علمی کاربردی، به ویژه در زمینه های بسیار فنی که در آن کارفرمایان بیشتر به مجموعه مهارت های شما توجه می کنند تا مدرک دانشگاهی شما…

انواع مدرک تحصیلی

برخلاف برنامه‌های مقطع کارشناسی، که بسیاری از آنها بر آموزش هنرهای آزاد متمرکز هستند، برنامه‌های گواهینامه حرفه‌ای تقریباً به طور انحصاری بر توسعه مهارت‌ها متمرکز هستند. مهارت‌هایی که مستقیماً با انجام یک کار یا عملکرد خاص مرتبط هستند. از جنبه منفی، تمرکز برخی از برنامه های صدور گواهینامه آنقدر محدود است که از آموزش عمیق و جامع ارائه شده توسط مدرک دانشگاهی غافل می شوند. با این حال، یک مسیر آموزشی لزوما بهتر از دیگری نیست. آنها به سادگی مزایای متفاوتی را ارائه می دهند. اگر می خواهید مهندس برق شوید، مدرک دانشگاهی منطقی تر از یک گواهینامه حرفه ای است. اگر می خواهید یک برقکار شوید، تنها چیزی که نیاز دارید یک گواهینامه حرفه ای است.

 

انواع مدرک تحصیلی و مراحل آن

فوق دیپلم

مدارک کاردانی مدارک دو ساله کارشناسی هستند که توسط دانشگاه های محلی، مدارس حرفه ای و تعداد کمی از دانشگاه های چهار ساله اعطا می شوند. تعداد کمی از مدارس برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهند که می توانند در زمان کمتری تکمیل شوند. کسب مدرک کاردانی قبل از اخذ مدرک لیسانس مزایای متعددی دارد. یکی از بزرگترین مزایا، هزینه کمتر اعتبارات است. بسیاری از دانش‌آموزان مدرک کاردانی را تکمیل می‌کنند و سپس اعتبارات خود را برای تکمیل مدرک لیسانس اعمال می‌کنند و هزینه کلی کسب مدرک لیسانس را کاهش می‌دهند. تا زمانی که مدرک کاردانی توسط یک کالج محلی معتبر اعطا می شود، اعتبارات باید به یک دانشگاه چهار ساله منتقل شود.

 

مدرک کارشناسی

وقتی کسی می گوید که قصد دارد مدرک تحصیلی بگیرد، در مورد یک مدرک لیسانس چهار ساله صحبت می کند. مدرک لیسانس یک مدرک کارشناسی است که در دانشگاه های چهار ساله در ایران اعطا می شود. این درجه انتخابی در میان کارفرمایان است که به دنبال متقاضیان تحصیلات دانشگاهی برای پر کردن موقعیت‌های ابتدایی و محبوب‌ترین مدرک کارشناسی هستند.

انواع مدرک تحصیلی در ایران

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد، مدرک تحصیلات تکمیلی است که دانشجویان اغلب پس از اتمام دوره لیسانس آن را دنبال می کنند. حتی اگر مدرک کارشناسی ارشد سخت تر از مدرک لیسانس است، معمولا فقط دو سال طول می کشد تا تکمیل شود، در مقایسه با چهار سالی که برای تکمیل یک مدرک لیسانس لازم است. مدرک کارشناسی ارشد بر یک رشته یا حوزه تحصیلی خاص متمرکز است و نیازی به آموزش عمومی ندارد. اکثر مدارک کارشناسی ارشد ماهیت حرفه ای دارند و برای کمک به دانش آموزان در توسعه مهارت های پیشرفته ای طراحی شده اند که به آنها در حرفه خود کمک می کند. اکنون کارفرمایان بیشتری به دنبال متقاضیانی با مدرک کارشناسی ارشد هستند.

جدول انواع مدرک تحصیلی

معادل مدرک در ایران معادل مدرک در آمریکا
پیش دانشگاهی دیپلم (Diploma)
کاردانی Associate’s degree
کارشناسی Undergraduate’s degree  یا bachelor’s degree
کارشناسی ارشد graduate’s degree یا master’s degree
دکترا PhD
فوق دکترا Postdoc

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد داشتن یک خرید مدرک تحصیلی و یا طی کردن تمام مراحل مدرک تحصیلی می تواند راهی به سوی پیشرفت شما باز کند. مجموعه ما در این مقاله تمام مراحل اخذ انواع مدرک تحصیلی را برای شما شرح داد. شما می تواند پس از طی کردن تمام این مراحل در این مجموعه استعلام مدرک خود را بگیرید و از تمام ریز نمرات خود مطلع شوید. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: wikipedia

سوالات متداول

از کجا مدرک تحصیلی بخریم؟

مجموعه مشاوره نوین یکی از معتبر ترین سایت های خرید و فروش مدرک تحصیلی می باشد که مدرک های معتبر و قابل استعلام را به شما ارائه می دهد.

مهم ترین مزایای خرید مدرک تحصیلی چیست؟

افزایش دسترسی به فرصت های شغلی

نوشتهٔ پیشین
خرید مدرک تحصیلی در تهران
نوشتهٔ بعدی
خرید آنلاین دیپلم، چگونه این کار را انجام دهیم؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست